Ako predkrm BJD - Ľudové Mladistvá a 3 Cohens Sextet !!!

Ako predkrm BJD - Ľudové Mladistvá a 3 Cohens Sextet !!!
Plagát

8.9.2018, 20.00hod., Ateliér Babylon, BA   05.09.2018

Po sezóne letných festivalov sa o slovo hlásia kvalitné koncerty a indoorové festivaly. Jednoznačným ťahákom jesene, bez ktorého si mnohí hudobní fajnšmekri nevedia predstaviť jeseň, sú Bratislavské jazzové dni Slovenská sporiteľňa. Festival začne tento rok už túto sobotu, 8. septembra v Ateliéri Babylon. Ľudové Mladistvá a 3 Cohens Sextet – práve koncerty týchto dvoch kapiel vám môžu spríjemniť už sobotný večer. Ľudové Mladistvá sú nielen fanúšikom jazzákov dobre známe. Projekt, ktorý vznikol v roku 2016 originálne spája prvky folklóru, jazzu, vážnej aj modernej hudby. Ich koncerty upútajú nielen hudobne, ale aj vizuálne, keď na pódiu vystúpia piati hudobníci a štyri vokalistky.

3 Cohens Sextet – exkluzívny hudobný hosť patrí medzi top jazzové kapely Izraela. Súrodeneckú trojicu - Anat (tenor saxofón, klarinet), Yuval (soprán saxofón) a Avishai (trúbka) v Bratislave doplnia traja ďalší hudobníci a odznejú nielen skladby z ich štyroch albumov, ale aj hudobné štandardy a jazzové improvizácie.

Vstupenky na tento koncert, ale aj celý festival sú k dispozícii v sieti Ticketportal. Limitovaný počet denných vstupeniek je v predaji za cenu 19 €. Bližšie informácie o festivale nájdete na www.bjd.sk

Kúpiť  |  Archív od roku 2005 - Jazzovinky Tlačová správa