Festival One Two Jazz v Poprade !!!

Festival One Two Jazz v Poprade !!!
Logo

18. a 25.10.2019, Tatranská galéria, Poprad   17.10.2019

Už zajtra začína dvoj-dňový nový jazzový festiaval v Tatranskej galérii v Poprade! ONE TWO JAZZ FESTIVAL sa bude konať počas dvoch októbrových piatkov. V dňoch 18. a 25. októbra 2019 vám občianske združenie Naturalista prinesie do Popradu umelcov slovenskej jazzovej scény. Môžete sa tešiť na mená a a hudobné telesá ako: The CoolCatz, Arpád Farkaš a Ján Kopčák Duo, Alan a Štefan Bartuš Trio a Milo Suchomel.

Festival je určený všetkým vekovým kategóriám a keďže je Slovensko známe láskou k festivalom od západu po východ, veríme, že ONE TWO JAZZ festival osloví milovníkov a aj budúcich milovníkov jazzu z celého Slovenska. Cieľom festivalu je prezentovať stálice jazzovej scény, ale i nové jazzové talenty a postupne naučiť vnímať obecenstvo rôzne druhy jazzového žánru, podporovať rozmanitosť jazzovej scény, rozvíjať a rozširovať jazzovú komunitu v meste Poprad a jeho okolí.

„Poslaním jazzového festivalu ONE TWO JAZZ v Poprade je prostredníctvom špičkovej slovenskej jazzovej scény obohatiť kultúrne dianie v meste a začleniť mesto Poprad do jazzovej kultúrnej mapy. “ Lucia Matušíková a Tatiana Dučaiová, zakladateľky festivalu ONE TWO JAZZ a Naturalista o.z.

Ján Kopčák © Patrick ŠpankoJán Kopčák © Patrick Španko
David Hodek © Patrick ŠpankoDavid Hodek © Patrick Španko
Alan a Štefan Pišta Bartuš © Patrick ŠpankoAlan a Štefan Pišta Bartuš © Patrick Španko
Milo Suchomel © Patrick ŠpankoMilo Suchomel © Patrick Španko